Par mums

Mūsu uzņēmums vairāk nekā 25 gadus gatavo salātus un uzkodas korejiešu gaumē. Mēs izmantojam tikai augu valsts produktus, kas padara mūsu ēdienus piemērotus ne tikai gaļas ēdājiem, bet arī veģetāriešiem, vegāniem, cilvēkiem, kas ievēro diētu vai vienkārši korejiešu un sāļo ēdienu cienītājiem. Mēs uzskatām 100% roku darbu par mūsu produkcijas galveno vērtību. Kopš paša sākuma līdz šai dienai katru mūsu ēdienu ir gatavojuši mūsu pavāri tikai ar rokām. Kā ir zināms, ar rokām gatavoti ēdieni ļoti atšķīrās no automatizētas ražošanas. Ēdienu gatavošanā mēs ieliekam dvēseli, daudzu gadu pieredzi un mīlestību pret korejiešu virtuvi. Mēs lepojamies ne tikai ar mūsu produktu spilgto garšu un augsto kvalitāti, bet arī ar mūsu pastāvīgo klientu skaitu un daudzām pozitīvajām atsauksmēm. Mēs strādājam mūsu klientu labā. Lai labi garšo!
Figure
Salads 25 Years on Market
Salads Handmade

Mūsu vēsture:

Mūsu uzņēmumu pirms 25 gadiem dibināja divas sievietes - Tatjana un Svetlana. No 1996. gada sia “Ensat” bija lielākais jūras kāpostu piegādātājs Baltijas valstīs, tomēr pēc dažiem gadiem mūsu uzmanības vektors pārvēršas uz korejiešu virtuves ēdienu pagatavošanu. Pirmie populāri salāti mūsu sortimentā bija korejiešu burkāni “Ča", kas joprojām ir mūsu kompānijas atpazīstamākais produkts. Kopš tā laika mūsu sortiments ir paplašinājies gandrīz līdz 30 pozīcijām, un mēs turpinām meklēt izsmalcinātākās un garšīgākās receptes, lai iepriecinātu klientus ar dažādiem salātiem un uzkodām. Šodien pie uzņēmuma stūres atrodas Tatjana, kas ir aizrauta ar savu projektu, mīl savu darbu un lepojas ar uzņēmumu kā par galveno dzīves darbu. Arī mūsu komanda katru gadu aug, tomēr mēs lepojamies, ka vidēja darbinieku darba pieredze mūsu kompānijā ir 14 gadi. Lielākā daļa darbinieku no mūsu komandas ir gājusi roku rokā ar mums jau no pirmās uzņēmuma dibināšanas dienas. Mēs esam pateicīgi savai komandai, mūsu otrajai ģimenei, par darbu un mīlestību, ko viņi ikdienā iegulda mūsu produktu pagatavošanā. Mēs novērtējam katru šīs brīnišķīgas komandas dalībnieku un ceram, ka mūsu vēsture ilgs vēl daudzus gadus.
Figure

Mūsu mērķis:

Mēs esam iemīlējušies korejiešu virtuvē. Mūsu galvenais mērķis ir saglabāt tradicionālās korejiešu uzkodu un salātu receptes, lai ikvienam būtu iespēja izjust veselīga ēdiena košo, bagātīgo garšu.
Figure
Salads 20 Products