Par mums

Mūsu uzņēmums vairāk nekā 25 gadus gatavo salātus un uzkodas korejiešu gaumē. Mēs izmantojam tikai augu valsts produktus, kas padara mūsu ēdienus piemērotus ne tikai gaļas ēdājiem, bet arī veģetāriešiem, vegāniem, cilvēkiem, kas ievēro diētu vai vienkārši korejiešu un sāļo ēdienu cienītājiem. Mēs uzskatām 100% roku darbu par mūsu produkcijas galveno vērtību. Kopš paša sākuma līdz šai dienai katru mūsu ēdienu gatavoja mūsu pavāri tikai ar rokām. Kā ir zināms, ar rokām gatavoti ēdieni ievērojami atšķīrās no automatizētas ražošanas. Ēdienu gatavošanas procesā mēs ieliekam daudzu gadu pieredzi un mīlestību pret korejiešu virtuvi. Mēs strādājam mūsu klientu labā. Lai labi garšo!

Lasīt vairāk

Salads 25 Years on Market

Produkti

Decoration Figure
Salads
Korejiešu burkāni “Ča” — svaigu kraukšķīgu burkānu garšu uzsver tādas spilgtas garšvielas kā baltie un sarkanie pipari, ķiploki un koriandrs. Salāti ir apdarinātas ar auksti spiestu augu eļļu, kas ļauj saglabāt tā veselīgas īpašības.
Salads
Jūras kāpostu salāti tiek vārīti un uz dienu ievietotas īpašā marinādē, kuru mēs gatavojam paši pēc savas receptes vairāk nekā 25 gadus. Mūsu marinādē ir dažādas garšvielas un piedevas, no kurām spilgtākās ir koriandrs, kanēlis, krustnagliņas, pipari un lauru lapa.
Salads
Viens no populārākajiem mūsu sortimenta salātiem ir baklažānu salāti. Mutes dzirdinoši svaigu baklažānu gabali, cepti eļļā, kopā ar kraukšķīgu papriku, sulīgiem pētersīļiem, veselīgām selerijas saknēm un aromātiskām garšvielām.
Salads
Unikāls mūsu sortimenta produkts ir — austeru sēnes. Mēs tos gatavojam pēc īpašas receptes, pievienojot sāli un maltus melnos piparus. Garšvielu minimums un neliels augu eļļas daudzums ļauj sajust šo sēņu maigo garšu.
Salads
Baklažānu rullīši “Sote” — fritētas un sarullētas baklažāna šķēlītes ar dažādiem pildījumiem. Mēs izmantojam tikai augu izcelsmes produktus, tāpēc šobrīd mūsu sortimentā varat atrast 4 veidu baklažānu rullīšus ar dažādiem pildījumiem.
Salads
Salāti “Trio” — salāti no trim sastāvdaļām: jūras kāposti, burkāni un selerijas sakne korejiešu gaumē. Unikāla, ļoti savdabīga jūras kāpostu kombinācija ar 2 pikantām sastāvdaļām atstās iespaidu austrumu virtuves cienītājiem.
Salads
Adžika. Tās gatavošanas procesā mēs izmantojam tikai saldo papriku, asos piparus, ķiplokus un sāli. Lai iegūtu vajadzīgās garšas īpašības, to pēc speciālām tehnoloģijām nogatavina – divas nedēļas iztur un tikai pēc tam tā tiek iesaiņota banciņās.

Visi produkti

Piegāde

Salads
Ērti
Piegādāsim produktus līdz jūsu durvīm
Ātri
Piegādāsim pa Rīgu 1-2 darbu dienu laikā
Droši
Nav vajadzības iziet no mājām
Liela izvēle
Viss sortiments vienā vietā

Sadarbība

Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai. Ja jums ir kādi piedāvājumi, lūdzam sazināties ar mums, mēs ar prieku tos apspriedīsim un atradīsim veidu, kā tos īstenot.

Lasīt vairāk

Kontakti